Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesMuhabbetOyun SalonuKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En iyi yollayıcılar
Saissel
Bir Rüya Gördüm Dün Gece InvisiBir Rüya Gördüm Dün Gece Voting_barBir Rüya Gördüm Dün Gece Bar_right 
RoDMooN_
Bir Rüya Gördüm Dün Gece InvisiBir Rüya Gördüm Dün Gece Voting_barBir Rüya Gördüm Dün Gece Bar_right 
SagopaKafKef
MagicShow
mehmet1234
¢ЯαzЧ
Ejder
BoşKasa
ÜyeDeneme
En son konular
» Kontakt Lensler !!
Bir Rüya Gördüm Dün Gece Icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 10:14 am tarafından Saissel

» Mercek Tipleri !!
Bir Rüya Gördüm Dün Gece Icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 10:13 am tarafından Saissel

» Gözler neden Sulanır
Bir Rüya Gördüm Dün Gece Icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 10:12 am tarafından Saissel

» Pasif İçicilik Sarı Nokta Riskini Artırıyor !!
Bir Rüya Gördüm Dün Gece Icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 10:10 am tarafından Saissel

» Gözlükten Mikrop Kapmayın 3 Boyutlu İzleme !!
Bir Rüya Gördüm Dün Gece Icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 10:09 am tarafından Saissel

» Dinlendirici Sözlük YALANNNN!!!!!
Bir Rüya Gördüm Dün Gece Icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 10:08 am tarafından Saissel

» Göz Tansiyonunda Yeni Devrim !!
Bir Rüya Gördüm Dün Gece Icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 10:07 am tarafından Saissel

» Göz Akı İltihaplanması !!
Bir Rüya Gördüm Dün Gece Icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 10:06 am tarafından Saissel

» Hayretler İçine Düşüren Göz yanılgıları !!
Bir Rüya Gördüm Dün Gece Icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 10:01 am tarafından Saissel

Kimler hatta?
Toplam 13 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 13 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 80 kişi Ptsi Tem. 12, 2010 6:49 pm tarihinde online oldu.

Bir Rüya Gördüm Dün Gece

YazarMesaj
Saissel
Forum Admin
Forum Admin
Saissel

Tuttuğu Takım : Bir Rüya Gördüm Dün Gece K4w7mb7b
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Ruh Hali : Bir Rüya Gördüm Dün Gece Yurekl10
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 500
Başarı Başarı : 50635309
+REP Puanı +REP Puanı : 9091
Yaş Yaş : 33
Yer Yer : Siyah Gök Beyaz

Bir Rüya Gördüm Dün Gece Empty
MesajKonu: Bir Rüya Gördüm Dün Gece   Bir Rüya Gördüm Dün Gece Icon_minitimePaz Tem. 18, 2010 12:13 pm

Bir rüya gördüm dün gece
Çiçek açmıyor
Kuşlar uçmuyor
İnsanlar birbirini sevmiyor
Tutulan eller
Bakılan gözler
Yar denilen sevgililer
Terkediliyordu
Aslında bunların hiçbiri olmuyordu
Gördüğüm rüyada
Sadece sen gitmiştin
Ve senin gidişin